KAMINO to uznany na rynku rodzimym producent gazów technicznych i spożywczych. Siedziba główna naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Żywieckiej 21A, zaś odział w Radziejowicach przy ulicy Mszczonowskiej 6. Obsługujemy Klientów przede wszystkim z województwa mazowieckiego.

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, przez co wspieramy polską gospodarkę. Doświadczenie zdobywane od 1992 roku pozwala nam oferować gazy techniczne i spożywcze najwyższej jakości.

Idea naszego działania opiera się na zasadach konstruktywnej współpracy. Szczególną wagę przywiązujemy do obsługi Klienta, starając się za pomocą dostępnych środków zaspokajać jego oczekiwania. Dzięki takiej polityce działania najczęściej nawiązujemy długofalowe relacje z odbiorcami naszych gazów technicznych i spożywczych.

Posiadamy własną napełnialnię gazów. Ponadto świadczymy usługi:
legalizacja butli,
wymiany zaworów,
czyszczenie butli,
malowanie butli.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą gazów technicznych i spożywczych oraz pozostałych produktów - sprzętu spawalniczego, materiałów ściernych oraz artykułów pochodnych. Klientom zapewniamy transport zakupionych u nas produktów.