Kamino oferuje swoim klientom sprzęt spawalniczy najwyższej jakości. Dostarczamy profesjonalne urządzenia do spawania wszystkimi metodami: MMA (Manual Metal Arc Welding), MIG (Metal Inert Gas), MAG (Metal Active Gas) oraz TIG (Tungsten Inert Gas). W naszym asortymencie można znaleźć także urządzenia do cięcia palnikami tradycyjnymi oraz cięcia plazmą. Mamy także osprzęt gazowy, akcesoria spawalnicze, materiały eksploatacyjne oraz duży wybór sprzętu BHP.

Urządzenia spawalnicze

Dostarczamy urządzenia spawalnicze od czołowych producentów. W naszym asortymencie są spawarki takich firm, jak: ESAB, Oerlikon, Lincoln Electric oraz Enel. ESAB to firma założona przez wynalazcę elektrody otulonej, Szweda Oscara Kjellberga, która dziś jest jednym z bardziej innowacyjnych producentów sprzętu spawalniczego. Oerlikon to międzynarodowa marka sprzętu spawalniczego, dostarczająca ręcznych i zrobotyzowanych urządzeń do spawania. Lincoln Electric jest światowym liderem w produkcji urządzeń do spawania i cięcia, który oferuje pełną gamę produktów, materiałów i akcesoriów spawalniczych, którego tradycje sięgają roku 1895. Enel to polski producent spawarek inwertorowych i urządzeń energoelektronicznych. Oferujemy bardzo szeroki wybór spawarek o różnych parametrach, zarówno do użytku amatorskiego, jak i półprofesjonalnego i profesjonalnego.

Akcesoria spawalnicze

Nasza firma proponuje akcesoria spawalnicze. Mamy m.in. duży wybór uchwytów spawalniczych do metod MMA, MIG-MAG oraz TIG, a także wszelkie akcesoria od tulejek i łączników po elektrody. Można u nas dostać również uchwyty do cięcia oraz przewody spawalnicze, węże, szybkozłącza, bezpieczniki i inny drobny sprzęt.

Materiały spawalnicze

Oferujemy ponadto szeroką gamę materiałów spawalniczych. Mamy druty spawalnicze, elektrody do spawania, żłobienia oraz napawania. Można też u nas kupić topniki, materiały do lutowania w tym luty twarde i miękkie, jak również preparaty antyodpryskowe.

Osprzęt gazowy

Zajmujemy się też osprzętem gazowym. Nasza firma to m.in. palniki ręczne i maszynowe do cięcia, żłobienia, spawania i lutowania. Oferujemy także reduktory butlowe i dysze przeznaczone do cięcia ręcznego i maszynowego. Można też u nas znaleźć uszczelki i części do palników i butli.

Artykuły BHP dla spawalnictwa

Firma Kamino proponuje także artykuły BHP dla spawalnictwa. W ofercie mamy odzież ochronną dla spawaczy, rękawice robocze, fartuchy ochronne, a także maski spawalnicze, nowoczesne i wygodne przyłbice oraz okulary spawalnicze.

SPRZĘT SPAWALNICZY WARSZAWA

OSPRZĘT GAZOWY
- reduktory butlowe,
- palniki ręczne,
- palniki maszynowe,
- palniki do cięcia i żłobienia,
- palniki do spawania i lutowania,
- dysze do cięcia ręcznego i maszynowego,
- wszelkiego rodzaju uszczelki i części zamienne.

Jesteśmy dystrybutorem marek: GCE, PERUN.

URZĄDZENIA SPAWALNICZE

Polecamy szereg urządzeń renomowanych firm, m.in.:
- ESAB,
- LINCOLN-ELECTRIC,
- OERLIKON,
- ENEL.

AKCESORIA DO SPRZĘTU SPAWALNICZEGO
- uchwyty do spawania MMA, MIG-MAG, TIG
- uchwyty do cięcia PLASMA
- akcesoria do uchwytów: tulejki, łączniki, elektrody, etc.
- przewody spawalnicze, węże, bezpieczniki, szybkozłącza

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
- druty spawalnicze,
- elektrody do spawania, żłobienia i napawania,
- luty twarde i miękkie,
- topniki,
- preparaty antyodpryskowe.

ARTYKUŁY BHP
- odzież ochronna dla spawaczy,
- rękawice, fartuchy,
- maski, przyłbice, okulary.